Grup
Avenir

Bazen gitmek gerekir...

Doğduğun toprakları içine çekip, şöyle son bi kez ardına bakıp gidersin... Gittiğin yere götürdüğün en büyük şey özlemdir, daha giderken özlersin... Zaman geçer ama özlemin bitmez...

Büyürsün, iyisini yaparsın ama en iyisini kendinden olana saklarsın...

1974 yılında Fransa'da kurulan Grup Avenir, yan işletmelerinin yanı sıra gayrimenkul sektöründe de yer almaya başlamış, ardından 2002 yılında sektöre agırlık vermiş ve günümüze kadar gelen sürede toplam 30.000'den fazla konut teslim etmiştir.

Şu an 1700 kişilik kadrosuyla yola devam eden, Kayseri/Türkiye ayağında 2014 yılından beri gayrimenkul, 2017 yılından beri ise inşaat ve gayrimenkul ana faaliyet kollarıyla hizmetlerine hız veren Grup Avenir, Fransa'da gösterdiği başarı ile Türkiye'yi de taçlandıracaktır.

Avenir Grup İnşaat Avrupa modülünde en ince imalat işlerinde dahi uzmanlaşmış, teknik alt yapısın uzman kadrosu ile inşa etmiş, günümüz inşaat anlayışına farklı bakış açısı getiren, malzeme seçiminde alternatifleri geniş tutan, iş ve işçi güvenliğine önem veren, etik kurallara bağlı, ilkeli ve güçlü bir firma bilincini şimdi Türkiye'ye taşımak için yola çıkmıştır.

Avenir Grup Türkiye 2018 yılı itibariyle projelerine hız vermiş ve bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sizleri çıktığımız bu yolda beraber yürümeye davet ediyoruz.

Fransa

 • 18

  Yıldır
  Tecrübeyle

 • 30.000'den fazla

  Konut
  Tamamlandı

 • 1.700

  Personel
  İstihdamı

Türkiye

 • 2

  Yıldır
  Faaliyet

 • 325

  Konut
  Devam Ediyor

 • Yakında

  Yeni
  Projelerle