Misyon & Vizyon

Misyon

Yılların tecrübelerini ve uzmanlığını yüksek teknolojiyle taşıyarak, üretimlerinde kaliteyi ön planda tutarak, yenilikçi, çağdaş yapılar üreterek, müşteri beklentilerini mümkün olan en yüksek kaliteyle karşılar. 

Yüksek eğitimli, becerikli, nitelikli mühendis kadrosu ve çalışanlarıyla, mühendislik bilimlerindeki yeni, güncel teknolojik bilgi, yeni makine parkı ve çalışma ortamının da katkısıyla üstün nitelikli, çevreye saygılı yapılar ve eserler inşa eder. Sektör yeniliklerini ve güncel gelişmeleri izler, çevre bilinciyle birlikte uygular.

İstikrarlı, yenilikçi, uzun vadeli, sürdürülebilir işbirliği ortamını hedefleyerek, geniş inşaat sektörü portföyüne ve çalışanına entegre ortam sağlar, sektördeki yenilikleri yerinde izleyerek, çalışanını ve çözüm ortaklarını bilgilendirir, çalışan ve müşteri memnuniyetini optimum düzeye yükseltecek uygulamalarla destekler.

Nitelikli uzman çalışan istihdam ederek, yüksek rekabet ve maliyet avantajıyla birlikte üretimi ve üretim sonrası yapıların kullanımında tasarrufu ve çevreye saygıyı teşvik eder.

Gerçekleştirdiği işlerde ana unsur “güven”dir, üretimde emniyeti ön planda tutar, tüm personelini ve iş ortaklarını korur, ISG standartlarından hiç bir zaman taviz vermez, taahhütlerine bağlıdır, üretimini taahhüt edilen zamanda ve kalitede sunar. 

Gelişim, değişim ve dinamizm değişmez hedefleri olup, değişken piyasa koşullarında, ulusal ve uluslararası derecesini hep üste çıkarma yolunda istikrarı ve işbirliğini savunur.

Girişimcidir, ülkemiz kalkınmasına katkı yolunda her yıl büyüyerek, değer yaratan bir marka haline gelme yolundaki uygulamaları hayata geçirir.

Yüksek değer yaratır, iş ortaklarıyla paylaşır. Tüm bunları  gerçekleştirirken, GRUP AVENİR çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olur.

Vizyon

Hedef seçilen üretim alanlarında müşteri odaklı hizmet ilkesine bağlı, uluslararası standartlarda, gelişimi ve değişimi sürekli ön planda tutarak organizasyonu sürekli geliştiren profilde çalışanları ve iş ortaklarını istihdam etmeye devam etmek,

Uluslararası kalite ve standartlarda üretim yapmaya devam ederek, organizasyonunu ve iş potansiyelini bir önceki döneme göre sürekli büyüterek, nitelikli alt yapı, üst yapı projelerine imza atmak, kurumsal alanda lider marka olmak.

Seçkin projelere imza atmaya devam ederek, çalışan ve iş ortağı memnuniyetini yüksek düzeylerde tutarak, sağduyulu yönetimi ve çalışanıyla örnek ve tercih edilen bir kurum olmak

Türkiye genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları     arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak