Grup Avenir

Grup Avenir İnşaat, 2002 yılında Fransa’nın Lyon kentinde başlayan, hayalleri Anadolu’da filizlenmiş bir gurbetçi hikayesidir.

Fransa’nın 61 farklı noktasında faaliyet gösteren Avenir İnşaat, burada edindiği bilgi ve tecrübeyle kısa sürede büyüyerek sektöründe en başarılı şirketlerden biri olmuştur.

Vatan hasretinin azim ve cesaretle başarıya evrildiği 19 yıllık tecrübenin ardından, inşaat sektörüne çağdaş bir soluk getirmek amacıyla, 2014 yılında Türkiye’de hizmet vermek için yola çıkmıştır. Yapılan fizibilite çalışmalarının ardından Temmuz 2018 tarihinden itibaren daha geniş kapsamlı projeleri hayata geçirmeye başlamıştır.

grup avenİr

Temelinde Türkiye’nin değerleri ve kültürel altyapısı olan şirketimiz, Derviş Teber ve İbrahim Arık ortaklığında gösterdikleri azim ve çalışkanlıkla kurulmuştur.

Başta Kayseri olmak üzere; İç Anadolu’da, bölge insanının beklentilerini üstün mimarlık ve mühendislik tecrübeleriyle karşılıyor, zamanın ihtiyaçlarını, gelenek ve alışkanlıklarla harmanlayarak, coğrafyaya ve insanımıza uygun projeler üretmeye devam ediyoruz.

Bulunduğumuz şehirlerde yaptığımız sponsorluk anlaşmalarıyla kentin sosyal hayatını destekliyor ve bölgenin yaşam kalitesini çok boyutlu olarak artırmayı hedefliyoruz. İnsanlar ve hikayeleri bizim için çok değerli; özlem ve özveriyle örülen her bir tuğlada, ülkemize olan sorumluluğumuzun farkındalığıyla çalışıyoruz. Hızla değişen dünyanın ve teknolojik gelişmelerin izinde, sürekli yenilenerek ve her geçen gün gençleşerek zamanın bir adım önünde olmayı ilke edindik. Bu ilke ışığında ürettiğimiz her yapı ile; ailelerin kendi hikayelerini yazacakları yuvalar inşa ediyor, teslim ettiğimiz her yuva ile ailemizi büyütmeye devam ediyoruz.

VİZYONumuz

Yerel ve küresel ölçekte; çağdaş, inovatif ve sürdürülebilir, insan odaklı projelerle inşaat sektöründe öncü olmak ve geleceğin Türkiye’sine değer katmaktır.

MİSYONumuz

Küresel yenilikler ve yerel değerler ışığında, tasarımın işlevselliği ve estetiğinden ödün vermeden, zamanın ihtiyaçlarına uyumlu, sürdürülebilir ve insan odaklı projeler üretmektir.

FRANSA

22 YIL BAŞARI DOLU
22 YIL
30.000+ KONUT
30.000+
1.700 İSTİHDAM
1.700

TÜRKİYE

5 YIL BAŞARI DOLU
5 YIL
1000+ KONUT
1000+
500+ İSTİHDAM
500+

BİZ SİZİ ARAYALIM

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Canlı Destek