Grup Avenir 2021 yılına yeni projelerle giriş yapmayı hedefliyor.

31 Mar 2021

Grup Avenir, 2020 yılının bitmesine sayılı günler kala yeni yıl için çalışmalarına devam ederek yeni projelerle 2021 yılına girmeyi hedefliyor. Grup Avenir projeleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Grup Avenir Satış Müdürü Serap Karabulut, “2020 yılında pandemiye rağmen projelerimizi zamanında teslim ettik” dedi.
Grup Avenir olarak önceliklerinin müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen Serap Karabulut, “Grup Avenir Fransa’ dan sonra ilk olarak kendi toprakları olan Kayseri’de yatırımlarına başladı. Kayseri’de elde ettiğimiz bu başarılardan sonra Grup Avenir olarak ileriye yönelik yapılan 510 ve 15 yıllık planlama kapsamında İç Anadolu Bölgesinin farklı şehirlerinde projeler yapma kararı aldık. Bu kapsamda ArGe çalışmalarına başladık ve İç Anadolu Bölgesinin konut ihtiyacı en fazla olan bölgelerinde Kayseri’den sonra Yozgat Sorgun bölgesinde inşaat faaliyetlerine başlamış olduk. Çok yakın zamanda satışa sunacağımız Bozok 270 projesinden sonra, İç Anadolu bölgesinin farklı şehir ve lokasyonlarında yeni projelere de imzamızı atacağız. Önceliğimiz her zaman için müşteri memnuniyetidir, müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, onlara huzur dolu alanlar tasarlayan bir projeye sahip olmaları için çaba gösteriyoruz. Bunların yanı sıra bulunduğumuz şehirleri destelemek adına Efeler Ligi’nde mücadele eden Sorgun Belediyespor Voleybol Takımının ana sponsorluğunu üstlendik. Grup Avenir olarak, spor aracılığı ile toplumsal gelişimi desteklemekte ve her geçen gün bu alandaki faaliyetlerimize yenilerini eklemekteyiz” dedi.

“Müşteriye sunulan imkanlar bizi diğer firmalardan ayırıyor”
Serap Karabulut yapılan dairelerin eksiksiz olarak teslim edilmesinin firma olarak kendilerini diğer markalardan ayıran en büyük özellik olduğunu söyleyerek, “Grup Avenir, müşterilerden gelen talep doğrultusunda lokasyona göre proje tasarlıyor. Projelerimizde ise en çok dış mimari, estetik, kalite ve yalıtıma önem veriyoruz. Projelerimizde ses ve ısı yalıtım malzemesi olarak şap altı, laminant altı, boru ses yalıtımı, dış cephe ve çatı yalıtımı, ters tavanlarda mineral yünü kullanımı gibi çok kapsamlı yalıtımlar yapıyoruz. Müşterilerimize konut satışı yaparken, mesken ücreti dahil satış yapıyoruz. Bunun asıl sebebi birçok vatandaşın daha öncesinde mesken problemi yaşamasıdır. Grup Avenir olarak dairelerimizi teslim ederken meskenleri alınmış, abonelikleri yapılmış, kat mülkiyet tapuları çıkarılmış, bunun yanı sıra da her daireye özel balkona ısı camlı cam balkon yapılması, peyzaj ve çevre düzenlemesi ve her dairenin inşaat temizliği yapılarak teslim edilmesi müşterilerimizin memnuniyetini artmakta ve bizi diğer firmalardan ayıran özellikler de ortaya çıkmaktadır. Fiyatlarımızda peşin ödemelerde iskonto, vade seçenekleri bulunmakta ve ayrıca kişiye özel ödeme planı oluşturulmaktadır. Takas imkanının bulunması ile de müşterilerimiz değerlendirmek istedikleri fakat satışını yapamadıkları ev ve araçlarını firmamız bünyesinde değerlendirip takas olarak firmamıza alınması da müşterilerimizin memnuniyeti artırmaktadır” ifadelerini kullandı.
“Pandemi dönemindeki talepler bahçeli ev konseptine ağırlık vermemizi sağladı”
Pandemi sürecinde müşterilerin bahçeli ev taleplerinin villa konseptine ağırlık vermelerini sağladığını söyleyen Serap Karabulut, sözlerine şu şekilde devam etti:
“Pandemi döneminin inşaat sektörü açısından en olumsuz yanı inşaat çalışmalarının, sokağa çıkma kısıtlamaları olduğu dönemlerde zorunlu olarak durması oldu. Yasakların kalkması ile birlikte personel sayımızı artırıp çift kalıp sistemi uygulayarak, tüm olumsuzluklara rağmen kaybolan zamanı tolore etmeyi başardık ve müşterilerimize söz vermiş olduğumuz tarihten önce teslimatlarını gerçekleştirme sözünü de tutmuş olacağız. Pandemi döneminde ofis personelimize esnek çalışma saati uyguladık ve belirli periyodik aralıklarla home ofice modülüne geçtik. Normal hayata geçiş sürecinde satış ofislerimizi, satış araçlarımızı ve örnek dairelerimizi her misafir öncesi ve sonrasında rutin olarak dezenfekte işlemlerini uyguladık. Dünyada ve ülkemizde yaşanan bu küresel salgın nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamalarının yanında, birçok yasak da uygulamaya konuldu. Bu yasaklar ile birlikte sosyal donatısı fazla, site özelliğinde olan, geniş balkonlu, mümkünse ayakları toprağa basan projelerin öneminin daha da arttığını fark ettik. Bu sebeple de yeni projelerimizde bu özellikleri taşıyan konseptlere ağırlık vermeye başladık. Bahçeli evler ve doğaya yakın olma talebi arttı. Yatay mimari şehircilik anlayışı yeni projelerin odağında olacak. Bu anlayış kapsamında bahçe ve yeşil alanlar projelerin olmazsa olmazını teşkil ederken, balkon ve teras gibi, dairelerde daha fazla dışa bakan yaşam alanları olacak. Yaşam alanları ile çalışma alanlarını aynı anda barındıran esnek ve karma tasarımlar gündeme gelecek. Bu talepler de bizim farklı lokasyonlarda site ve villa konseptlerine de ağırlık vermemize neden oldu.”

“Konut Teşvik Paketi konusunda beklentilerimiz var”
Devletin vatandaşlara sunmuş olduğu Konut Destek Paketi’nin ev almak isteyenler için fırsat olduğunu fakat kısa sürdüğünü söyleyen Karabulut, “Grup Avenir olarak, 2020 yılında Talas 35, Talas 58, Talas 180, Leyan 60 ve Manzara 60 olmak üzere 5 proje 7 blok 373 daire ve 20 ticari alan ile başladık. Bu projelerin satışında yaşanan pandemi dönemine rağmen, satışlarımızın büyük bir bölümünü tamamladık. Yeni normal hayata geçiş sürecinde devletimizin yapmış olduğu konut teşvik paketi ile uzun zamandır konut almak isteyen ama faiz oranlarından kaynaklı bu ihtiyaçlarını hep erteleyen müşterilerimiz için bir fırsat gerçekleşmiş oldu ama bu dönem kısa sürdü. Grup Avenir olarak devletimizden bu paketin yeniden gündeme gelmesini istiyoruz ve beklentimizin de devam ettiğini belirtmek isterim. Sonuçta inşaat sektörü birçok iş kalemini içinde barındırması sebebiyle inşaat sektörünün hareketlenmesi, birçok sektöründe olumlu yönde etkilenmesini ve piyasaların canlandırılmasını sağlayacaktır. 2021 yılında da yakut bölgesinde Yakut 60, Yakut Plus, Yakut 41 adında 3,5+1 ve 4,5+1 olmak üzere toplam 5 blok, Talas bölgesinde ise 3+1 Talas 20 Projesi ve 4+1 Perla Projesi, Gesi yolu üzerinde 120 villadan oluşan Gesi Bağları projesi ve son olarak Yozgat Sorgun bölgesinde yapacağımız Bozok 270 projesi ile 2021 yılına hızlı bir giriş yapacağız. Bu projelerin dışında farklı şehir ve lokasyonlarda projeler hazırlamaya ve müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz. Küresel salgına karşı gerekli tüm tedbirleri alarak hep birlikte üretimi sürdürmeye çalışıyoruz. Bu süreci atlattığımızda inşaat sektöründe güvenilir bir firma olarak daha üst seviyede konumlanacağımıza inancımız tam. Bilindiği üzere gayrimenkul hiç bir zaman değerini kaybetmeyen bir yatırım aracıdır. Ancak içinde bulunduğumuz dönemde döviz ve altında yaşanan dalgalanmalar müşterilerimiz üzerinde farklı algı oluşturmaya çalışıyor ancak bu dalgalanmalar vatandaşlarımızın umut ettiği ve beklediği karşılığı sağlayamadığı için yine yatırım yapmak isteyenler, en güvenli liman olan gayrimenkule yöneliyor. Özellikle temelden alınan gayrimenkulde kar etmemeleri gibi bir durum söz konusu değildir. Yatırım yapmak isteyen müşteriye yatırımlarını gayrimenkulde değerlendirmelerini ve riske girmemelerini tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca Jandarma sorumluluk bölgesinde bulunan merkeze uzak yerleşim yerlerinde ikamet eden öğrenciler için “Hayalini Kuruyorum, Jandarma ile Geleceğe Yürüyorum” projesi Grup Avenir sponsorluğunda hayata geçti.
detaylar
Hayalini Kuruyorum, Jandarma ile Geleceğe Yürüyorum
Değeri artan bir yere şimdiden yatırım yap!
detaylar
Invest Kayseri
Grup Avenir ailesi olarak, 2022 yılı projelerimizden Marvel 300, Neva 125 ve Via 138 projelerinin lansmanına göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz.
detaylar
Marvel 300 / Via 138 / Neva 125 Lansmanı
Grup Avenir ana sponsorluğunda 5. Kayseri Kitap Fuarı başladı. 14-23 Ekim tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi'nde.
detaylar
5. Kayseri Kitap Fuarı
Grup Avenir katkılarıyla Kayseri 1.Mimarlık Festivali 3-8 Ekim tarihlerinde gerçekleştirildi.
detaylar
Kayseri Mimarlar Festivali
Grup Avenir ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Sorgun Yaz Festivali.
detaylar
Sorgun Yaz Festivali
Grup Avenir İnşaat ile Kayserispor arasında 2022-2023 sezonu için şort reklam sponsorluk anlaşması imzalandı. Anlaşmanın Grup Avenir İnşaat'a ve Kayserispor 'a hayırlı olmasını temenni ederiz.
detaylar
Kayserispor'a bir destek de Avenir'dan
Grup Avenir ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Akdağmadeni Kültür Turizm ve Salep Festivali.
detaylar
Akdağmadeni Festivali
İnşaat sektöründeki faaliyetlerine Fransa’da başlayan Grup Avenir, 2018 yılında girdiği Türkiye pazarında da büyümeyi hedefliyor.
detaylar
Grup Avenir, Türkiye inşaat sektöründe hedef büyüttü
Bozok270 Lansmanı
detaylar
Bozok270 Lansmanı
Sorgun'un en büyük site projesi Bozok270 satışta!
detaylar
Bozok270 Reklam filmi yayınlandı
Grup Avenir, 2021 yılında yeni projelere imza atmaya devam ediyor. Grup Avenir Satış ve Pazarlama Müdürü Serap Karabulut yeni yapılacak olan Gesi Bağları 120 projesi ile ilgili verdiği bilgilerde, “Sosyal hayatın önemini düşünerek, projelerimizi tasarlıyoruz” dedi.
detaylar
Grup Avenir'den 2021 yılının yeni projesi ‘Gesi Bağları 120'
Varlıklarıyla bize güç katan, Her daim yolumuzu aydınlatan tüm babalarımızın, Babalar Günü Kutlu olsun ❤️ #babalargünü #20haziranbabalargünü #avenirailesi
detaylar
Her daim yolumuzu aydınlatan tüm babalarımıza...
İldem’in en gözde yerleşim ve yatırım bölgelerinin başında gelen, ister bağımsız ister site içerisinde 3 tip villa konseptinden oluşan, lüks ve doğanın birleştiği, üstün mimari ve estetiğin tüm detaylara işlendiği, yüksek inşaat kalitesiyle; tramvay, alışveriş merkezi gibi şehir temasına yakın konumu ile stresten uzak, şehrin içinde doğa hayatı ile dört mevsim baharı yaşayacaksınız. Yüksek ses ve ısı yalıtımı, kamera ve güvenlik sistemi, açık otopark, yakın peyzaj, çamaşır odası, ada mutfak ve birçok ayrıcalıkla; ilhamını doğadan, yaşamın ihtiyaçlarını sizden alan Gesi Bağları120, tanışmanız için sizi bekliyor. Detaylı Bilgi; ?444 5 026 ?0 542 528 36 47 ?0 546 428 36 47
detaylar
Gesi Bağları120
Şehrin merkezinde taze bir nefes Yakut Projeleri... ▪Yüksek ısı ve ses yalıtımı, ▪Kaskad ısınma sistemi, ▪Mutfakta ergonomik dolaplar ve ada mutfak Ve birçok ayrıcalıkla Yakut'un kalbinde taht kurun. ? Yakut Plus ↪️ 4+1 / 210 M2 / Kapalı Otopark / Araç Yıkama İstasyonu ? Yakut 60 ↪️ 4+1 / 200 M2 ? Yakut 41 ↪️ 4+1 / 195 M2 ↪️ 3.5+1 / 170 M2
detaylar
Yakut Plus / Yakut 60 / Yakut 41
19 Mаyıs 1919’dа Sаmsun’dа yаkılаn bаğımsızlık meşаlesi, bu toprаklаrdа sonsuzа kаdаr yаnmаyа devаm edecek. 19 Mаyıs Atаtürk’ü Anmа, Gençlik ve Spor Bаyrаmımız kutlu olsun. #19mayıs
detaylar
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı
Grup Avenir ana sponsorluğunda Tv Kayseri’de hazırlanan ‘’Bayram Özel’’ Programı, Ramazan Bayramı coşkusunu en güzel şekilde yaşamak, salgın nedeniyle evlerinde kalan vatandaşlara keyifli vakit geçirmeleri için bayram boyunca ekranlara geldi. Yusuf Balak ve Ekibi, Türk Sanat ve Tasavvuf Musikîsinin en özel eserlerini icra etti. TV Kayseri, Elif TV, Radyo Plus ve Grup Avenir Instagram hesabından canlı yayınlanan dinleti; yoğun ilgi gördü, yüzlerce beğeni ve yorum aldı.
detaylar
Bayram Özel: Türk Sanat ve Tasavvuf Müziği Ezgileri
Sevgiyle kucaklaştığımız bayramların özlemiyle... Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun.
detaylar
Sevgiyle kucaklaştığımız bayramların özlemiyle...
Gаzi Mustаfа Kemаl Atаtürk’ün çocuklаrımızа аrmаğаn ettiği, 23 Nisаn Ulusаl Egemenlik ve Çocuk Bаyrаmı tüm çocuklarımıza kutlu olsun.
detaylar
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Dünyanın en prestijli web sitesi ödüllerinde 19. yılını dolduran ve 50’ye yakın ülkeden 10 binden fazla başvuru alan Horizon Interactive Awards, grupavenir.com ile Gold ödülü kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Kaynak: www.horizoninteractiveawards.com/web-site-awards/2020/professional-services
detaylar
Horizon Interactive Awards'tan grupavenir.com Gold Winner ödülü
Hayallerine ulaşmak için azimle çalışan, başarılarıyla bizleri gururlandıran Kayseri Yüzme Kulübü’nün ana sponsoru olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz bu yolda seninleyiz, birlikte yürüyeceğiz.
detaylar
Kayseri Yüzme Kulübü Ana Sponsoru Grup Avenir
Bir kadın isterse, aşamayacağı hiçbir engel yoktur. Bugün, Avenir İnşaat olarak başarılı işlere imza atabiliyorsak, sebebi onların kalbine yapılan tek bir dokunuştur. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.
detaylar
8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun
Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı Ana Sponsoru Grup Avenir
detaylar
Sorgun Belediyespor Voleybol Takımı Ana Sponsoru Grup Avenir
Esnek ev tasarımı nasıl olur?
detaylar
Evim Evim Güzel Evim Programı
Grup Avenir’dan yeni ‘Gültepe 60’ projesi Grup Avenir Satış ve Pazarlama Müdürü Serap Karabulut: “Dövizdeki dalgalanmalara rağmen 2021 yılında projelerimize devam edeceğiz”
detaylar
Grup Avenir’dan yeni ‘Gültepe 60’ projesi
Grup Avenir Proje Mimarı ve Satın Alma Direktörü Hatice Erşekerci Ceyhan, 2020 yılı ile ilgili yaptığı değerlendirmesinde pandemi sürecinde hız kesmeden projelerini üretmeye devam ettiklerini söyleyerek, "2021 yılında yeni bölgelerde çok daha iyi projeler üreteceğiz" dedi.
detaylar
Grup Avenir Mimarı ve Satın Alma Direktörü Hatice Erşekerci Ceyhan "2021 yılında yeni bölgelerde çok daha iyi projeler üreteceğiz" dedi.
Pazar kahvaltınıza eşlik etmesi ve komşuluğumuzun pekişmesi adına taze ekmeğimizi sizlerle paylaştık.
detaylar
GRUP AVENIR | KOMŞU GELDİK ETKİNLİĞİ
İnşaat sektörünün 2019 yılında nasıl bir süreç geçirdiğine dair bilgiler veren Grup Avenir Genel Müdürü İbrahim Arık, "2019 yılı başarılı geçti, 2020'den umutluyuz" dedi.
detaylar
Grup Avenir "2019 yılı başarılı geçti, 2020'den umutluyuz"
Grup Avenir 2019 projelerini tanıttı.
detaylar
Grup Avenir 2019 projelerini tanıttı
Grup Avenir Türkiye Direktörü İbrahim Arık, "Kurulduğumuz günden beri ‘önce memleket’ anlayışıyla yolumuza devam ederken Grup Avenir’i oluşturan yegane değerin’insan’ olduğunu hiçbir zaman unutmadık. ve sizler için güvenle inşa ettiğimiz yeni projelerimizi tanıtmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.
detaylar
Grup Avenir 2019 Bahar Aylarını Yeni Projeleri İle Müjdeliyor
Grup Avenir Türkiye Direktörü İbrahim Arık, yaz sezonunda gurbetçilerin gelmesiyle beraber inşaat sektöründe de canlanma olduğunu söyleyerek, "3 aylık projemizin yüzde 65'ini bu sezonda sattık" dedi.
detaylar
İnşaat Firmaları Gurbetçilerin İlgisinden Memnun
Evim Türkiye Fuarı, Almanya Düsseldorf’ta dün kapılarını açtı. 3 gün sürecek fuara Türk gayrimenkul firmaları çıkarma yaptı. 15 şehirden yüzlerce proje gurbetçilerle buluştu. Memlekete yatırım planlayan gurbetçiler fuara yoğun ilgi gösterdi.
detaylar
Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarında Grup Avenir
Fransa merkezli Grup Avenir İnşaat tarafından Kayseri’de hayata geçirilen Talas 325 projesinde konut satışları başladı.
detaylar
Talas 325 projesi
Fransa’nın en büyük inşaat firmalarından Grup Avenir İnşaat’ın Kayseri’deki ilk projesi olan Talas 325’te konut satışları başladı.
detaylar
Talas 325'te Konut Satışları Başladı
17 yıl önce Fransa’nın Lyon ilinde kurulan ve Fransa’nın en büyük inşaat firmaları arasında yer alan Grup Avenir, Kayseri’deki çalışmalarına başladı. Grup Avenir Türkiye ortağı İbrahim Arık, “Ülkemize hizmet etmeye geldik” dedi.
detaylar
Fransa'nın Ünlü İnşaat Firması Kalitesini Kayseri'ye Aktaracak
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Canlı Destek